Фільми онлайн
Француз 2 серія
1 сезон - 2 серія
Дивитися онлайн!

Француз 2 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Француз 2 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Француз 2 серія онлайн
Він - потомствений аристократ, барон Поль деРуссо - жив у розкішному замку під Парижем і мріяв про справжній щирому почутті. На жаль, в його ситуації це було практично неможливо: жінки шукали товариства Поля виключно завдяки його багатства і становища в суспільстві. Єдиний порятунок для романтичної душі барона - листи російської дівчини Ірини, яку знайшов через шлюбне агентство вірний камердинер Гійом.

Вона - скромна перекладачка Ганна. Закінчивши МДУ, не стала шукати престижну роботу в столиці і повернулася в рідну Глуху Потьму. Від безвиході вирішила вийти заміж за далекобійника Льончика. Єдине, що рятувало Анну від туги - листи, які вона від імені своєї подруги Іри писала у Францію. По щасливою випадковості доля вирішила звести двох героїв разом.

І ця зустріч змінила не тільки їх життя, але і долі всіх мешканців тихого провінційного містечка...

Француз 2 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Француз 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.