Фільми онлайн
Цезар 8 серія
1 сезон - 8 серія
Дивитися онлайн!

Цезар 8 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Цезар 8 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Цезар 8 серія онлайн
Журналіст і фотограф Олексій Говорков, під псевдонімом Цезар, викриває в Інтернеті факти поліцейського і чиновницького свавілля. Будучи досить відомим в мережі, Говорков надає широкому розголосу черговий випадок, мимовільним свідком якого він виявляється.

Поліцейське начальство, в надії обілити честь мундира, приймає несподіване рішення: включити Цезаря в слідчу групу в якості спостерігача, щоб той показував діяльність поліції зсередини. Підкидаючи групі тільки самі прості і очевидні справи, в МВС не підозрювали, що під гострим поглядом фотографа очевидні, здавалося б, розслідування відкриваються з несподіваних сторін.

Із-за постійного втручання Говоркова в розслідування, його відносини з поліцейськими стають все більш напруженими. Крім того, один з учасників групи підозрює журналіста в причетності до ряду злочинів...

Цезар 8 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Цезарь 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.