Фільми онлайн
Сьоме небо 4 серія
1 сезон - 4 серія
Дивитися онлайн!

Сьоме небо 4 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Сьоме небо 4 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Сьоме небо 4 серія онлайн
Кореспондент газети «Час, вперед!» Лідія Шевельова стає пішаком у великій грі, отримавши з анонімного джерела компрометуючі матеріали на Єгора Шубіна, голову юридичної служби великого холдингу. За завданням свого начальства вона пише викривальну статтю про підлу злодієві з «зовнішністю англійського лорда». Справедливість тріумфує - керівництво холдингу усуває Шубіна від справ і дає йому тиждень на те, щоб спробувати відновити своє добре ім'я...

Але доля любить жартувати, і вона випадково зіштовхує Шевельову і Шубіна знову. При найближчому знайомстві з Єгором Лідія починає сумніватися у його винності, і недавні вороги починають власне розслідування, незважаючи на небезпеку і ризикуючи життям.

Сьоме небо 4 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Седьмое небо 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.