Фільми онлайн
Золото Глорії 8 серія
1 сезон - 8 серія
Дивитися онлайн!

Золото Глорії 8 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Золото Глорії 8 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Золото Глорії 8 серія онлайн
Троє друзів прилітають з Москви до Гавани. На перший погляд - звичайні туристи. Насправді ж вони шукають золото з іспанського корабля «Глорія», затонулого в 1673 році. Наші герої - досвідчені шукачі скарбів, професіонали. З Гавани вони виїжджають до Карибського моря, в бухту, де повинен бути скарб. Але по дорозі якимось містичним чином переміщаються в минуле, і рівно в той рік, коли золото було заховано.

Шукачі скарбів потрапляють у полон до піратів і стають безпосередніми учасниками подій тієї епохи. Але тепер завданням друзів є не тільки пошук золота, але і пошук дороги назад - в свій час. Хто і навіщо відправив їх у минуле?

Золото Глорії 8 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Золото Глории 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.