Фільми онлайн
Точка повернення 2 серія
1 сезон - 2 серія
Дивитися онлайн!

Точка повернення 2 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Точка повернення 2 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Точка повернення 2 серія онлайн
Пройти «точку повернення» означає, ніколи не повернутися туди, де розпочатий шлях. Яким би складним і довгим він не був - вибір можна зробити лише один раз. У всіх героїв фільму є своя гранично досяжна відмітка на життєвому маршруті, пройшовши яку, бути колишнім неможливо.

Поховавши улюблених жінок - дружину Олену і дочка Танечку, Родін відгороджується від зовнішнього світу: не підходить до операційного столу, сідає за кермо автомобіля. Повернути професора затворника у звичну колію, намагається сусід по будинку, старовинний приятель сім'ї Батьківщина - детектив Герман.

Після випадкового знайомства з редактором медичного видавництва Родін поступово повертається до життя. Закоханий в чарівну Ніну Сомову, професор не хоче помічати дивних збігів з їх, як виявилося, спільного минулого. Не відчуваючи прихованої загрози, він відкидає всі сумніви і припущення одного детектива. А Герман впевнений, що зовсім не Ніна, а хтось третій намагається помститися за Батьківщину помилку двадцятип'ятирічної давності.

Точка повернення 2 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Точка возврата 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.