Фільми онлайн
Поки станиця спить 270 серія
1 сезон - 270 серія
Дивитися онлайн!

Поки станиця спить 270 серія - дивитися онлайн

  • Рік: 2013
  • Кинопоиск: 3.848
  • Країна: Росія, Україна
  • Жанр: мелодрама
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Поки станиця спить 270 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Поки станиця спить 270 серія онлайн
Це історія про кохання. Про вільної любові, що не терпить жодних обмежень, будь - станове, майнове або інше нерівність. Про пристрасної любові й нестримною, як дика стихія, яка не зупиниться перед усуненням перешкод.

Марися, красива молода козачка, виросла в атмосфері шаленого кохання батька - будь-який каприз, будь-яка примха Марисі тут же беззаперечно виконувалися. І ось одного разу Марися зустрічає Степана, бідного дворянина, який втік зі своєю нареченою Оленою, щоб таємно повінчатися.

Марися вирішує, що Степан має стати її чоловіком і робить все, щоб одружити його на собі. Степан любить Олену, яку він видає за свою сестру, і не збирається брати в дружини нікого, крім неї. Але на карту поставлено життя коханої...

Поки станиця спить 270 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Пока станица спит 1 сезон 270 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.