Фільми онлайн
Доставити за будь-яку ціну 4 серія
1 сезон - 4 серія
Дивитися онлайн!

Доставити за будь-яку ціну 4 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Доставити за будь-яку ціну 4 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Доставити за будь-яку ціну 4 серія онлайн
У жовтні 1941 радянські люди ще вірили, що війна з німцями не триватиме довше декількох місяців. Тим не менше за наказом керівництва в тил перевозять не тільки заводи, а й історичні цінності. У невеликому містечку евакуюють музей, затишно розмістився в старовинному монастирі. Молода дівчина Ася, її батько-професор та його заступник Феденька - ось і вся охорона, на яку покладена місія врятувати для народу культурне надбання. Серед інших експонатів є один особливий - він повинен стати основою для виставки під патронатом самого товариша Сталіна, але і у німців на цю річ є плани.

Шлях неблизький, а дорога сповнена небезпек. Трапляється так, що замість рідних людей супроводжувати Асеньку стане зовсім чужа людина, доля якого сповнене неприємних загадок, а звички і звички змушують швидше побоюватися його, ніж довіряти... але однієї їй не вижити.

Доставити за будь-яку ціну 4 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Доставить любой ценой 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.