Фільми онлайн
Господиня моєї долі 204 серія
1 сезон - 204 серія
Дивитися онлайн!

Господиня моєї долі 204 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Господиня моєї долі 204 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Господиня моєї долі 204 серія онлайн
У центрі хитросплетеної, багатоскладний історії - дві сестри, Ліка і Марина. Марина - яскрава, артистична жінка, актриса лялькового театру, одружена звукорежисером того ж театру Сергієм, у пари є дочка Саша сімнадцяти років. Марина живе легко і вдало, багато в чому завдяки тому, що постійно оточена турботою та увагою близьких людей. Старша сестра Ліка - повна їй протилежність: скромна, надійна, стримана, все своє життя яка підкорила Марині і її сім'ї.

Дуже несхожі, але тісно пов'язані долі цих двох жінок, а також низкою проходять через їх життя улюблені і нелюбимі чоловіки, довгоочікувані і так і не сталися діти, близькі друзі і норовящие підібратися ближче вороги - ось сюжетні інгредієнти для вражаючого страви, що глядачі каналу «Росія 1» отримають можливість скуштувати протягом ефірного року.

Господиня моєї долі 204 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Хозяйка моей судьбы 1 сезон 204 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.