Фільми онлайн
Втеча містера Мак-Кінлі 2 серія
1 сезон - 2 серія
Дивитися онлайн!

Втеча містера Мак-Кінлі 2 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Втеча містера Мак-Кінлі 2 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Втеча містера Мак-Кінлі 2 серія онлайн
Мак-Кінлі - маленька людина, клерк в одному з рекламних бюро - дуже любить дітей (заочно) і мріє завести купу власних діточок. Завести дітей йому заважає комплекс власної неповноцінності, відчувається героєм як страх перед ядерною війною і світовою катастрофою.

Потрапивши на прес-конференцію фірми SBS, створює та обслуговує мережу сальваториев, Мак-Кінлі привертає увагу одного з топ-менеджерів цієї фірми і отримує запрошення (у рекламних цілях) відвідати один з сальваториев, щоб ознайомитися з його роботою, як кажуть, на місці. Після цього зачарованого фантастичної технологією сальваториев містера Мак-Кінлі залишилася одна мрія в житті - потрапити в сальваторий і втекти в майбутнє. Заради цього він готовий піти навіть на злочин.

Втеча містера Мак-Кінлі 2 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Бегство мистера Мак-Кинли 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.