Фільми онлайн
Господиня великого міста 2 серія
1 сезон - 2 серія
Дивитися онлайн!

Господиня великого міста 2 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Господиня великого міста 2 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Господиня великого міста 2 серія онлайн
Зоя, дівчина з підмосковного містечка, блискуче здає екзамени в столичний педінститут. У старанних і здатної студентки великі перспективи, а краса дівчини обіцяє вдале заміжжя..

Однак щаслива смуга несподівано обривається. Єдина близька людина Зої - її батько - раптово вмирає, а мачуха з допомогою махінацій відбирає у Зої квартиру. Додатково до всього, дівчину відраховують з інституту і виганяють з гуртожитку на вулицю..

У цей переломний момент доля посилає дівчині дивну зустріч - незнайома жінка Раю приводить її в знімну квартиру, повну людей. Здається, Зої тут зовсім не раді, але виходу в неї немає..

Господиня великого міста 2 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Хозяйка большого города 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.