Фільми онлайн
Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!
Дивитися трейлер.

Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018)
В кінці першого фільму могутній темний чарівник Геллерт Грін-де-Вальд був спійманий співробітниками МАКУСА (Магічного Конгресу Управління по Північній Америці), не без допомоги Ньюта Саламандера. Виконуючи свою обіцянку, темний маг влаштовує грандіозний втечу і починає збирати прихильників, більшість з яких не знають про його справжньої мети: домогтися переваги чарівників над усіма немагическими істотами на планеті. Щоб зірвати плани Грін-де-Вальда, Альбус Дамблдор звертається до свого колишньому студенту Ньюту Саламандеру, який погоджується допомогти, не підозрюючи, яка небезпека йому загрожує. У раскалывающемся на частини чарівному світі любов і вірність перевіряються на міцність, а конфлікт розділяє навіть справжніх друзів і членів сімей.
 

Дивитися онлайн фільм Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
ВідеоплеєрТрейлер
Подобається
0
Не подобається
0
+11
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018)
vod.com.ua © 2018.