Фільми онлайн
Астрал: Глава 2 (2013)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Астрал: Глава 2 (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Астрал: Глава 2 (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Астрал: Глава 2 (2013)
Сім'я Ламберт прагне розкрити таємницю, з-за якої вони опинилися в небезпечній зв'язку з світом духів. Сімейство переїжджає в будинок матері Джоша, але, як виявляється, туди вселяються не тільки вони. Подорож у світ привидів не пройшло для сім'ї Ламберт безслідно - разом з Джошем в світ людей проник дух, який знову хоче бути живим. І незабаром в будинку знову починають відбуватися дивні і страшні речі.
 

Дивитися онлайн фільм Астрал: Глава 2 (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Астрал: Глава 2 (2013)
vod.com.ua © 2018.