Фільми онлайн
Місія «Сереніті» (2005)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Місія «Сереніті» (2005) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Місія «Сереніті» (2005) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Місія «Сереніті» (2005)
Космічний «морський вовк» і ветеран Громадянської Галактичної війни Малькольм «Мел» Рейнольдс - тепер усього лише капітан транспортного корабля. Коли вони взяли на борт пасажирів - молодого доктора і його дивну сестру з телепатичними здібностями, ні він, ні його товариші не припускали, в яку історію вплутаються. Рятуючись відразу від декількох могутніх ворогів - і від військових сил тоталітарного Вселенського Альянсу, і від жахливих канібалів Женців, команда корабля навіть не здогадувалася, яка загроза ховається на борту «Сереніті».
 

Дивитися онлайн фільм Місія «Сереніті» (2005) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Місія «Сереніті» (2005)
vod.com.ua © 2018.