Фільми онлайн
Серце дракона: Початок (1999)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Серце дракона: Початок (1999) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Серце дракона: Початок (1999) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Серце дракона: Початок (1999)
Юний Джеффрі мріє стати благородним лицарем у сяючих обладунках. Але він всього лише бідний сирота, якому навряд чи світить коли - небудь покинути старі стіни монастиря, де він служить конюхом. Його мріям ніколи не призначено було б здійснитися, якби не дивовижна зустріч: в підвалі монастиря Джеффрі виявляє Дрейка - останнього залишився в живих дракона на Землі.

Дрейк вилупився з яйця, яке було знайдено славним лицарем Боуеном, героєм першого фільму. Юнак і дракон стають друзями. Покинувши підвал, Дрейк здійснює свій перший політ. Але приходить час, коли над країною згущуються хмари. Королівство в небезпеці! І тільки Джеффрі і Дрейк можуть його врятувати...
 

Дивитися онлайн фільм Серце дракона: Початок (1999) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Серце дракона: Початок (1999)
vod.com.ua © 2018.