Фільми онлайн
Троя (2004)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Троя (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Троя (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Троя (2004)
1193 рік до нашої ери. Паріс вкрав прекрасну Олену, дружину царя Спарти Менелая. За честь Менелая заступається його брат - цар Агамемнон. Його армія під керівництвом Ахіллеса підійшла до Троє і узяла місто в криваву облогу, що тривала довгих десять років... Два світи воюватимуть за честь і владу. Тисячі помруть за славу. І за любов нація згорить дотла.
 

Дивитися онлайн фільм Троя (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Троя (2004)
vod.com.ua © 2018.