Фільми онлайн
Випадковий шпигун (2000)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Випадковий шпигун (2000) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Випадковий шпигун (2000) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Випадковий шпигун (2000)
Сирота Бак завжди мріяв стати спецагентом. З дитинства вивчав бойові мистецтва. Одного разу допоміг поліції в затриманні грабіжників банку. Бак постійно стикається з підозрілими фактами про минуле життя свого батька, який за словами приватного детектива Ліу є мільйонером. Детектив переконав Бака відправитися на зустріч з «батьком» до Туреччини, а потім Корею. Бак і не здогадується, що його батько фактично виявляється північно-корейським шпигуном.

Таким чином сирота стає адресатом для відвідувань його низкою таємничих людей. Він навіть не припускав, що виявиться заплутаним у справі з крадіжками вірусу, що викликає рак легенів, з американського урядового наукового департаменту. І тепер йому доведеться використовувати все своє вміння і хоробрість, щоб зупинити вірус від попадання не в ті руки...
 

Дивитися онлайн фільм Випадковий шпигун (2000) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Випадковий шпигун (2000)
vod.com.ua © 2018.