Фільми онлайн
Астрал 4: Останній ключ (2018)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Астрал 4: Останній ключ (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Астрал 4: Останній ключ (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Астрал 4: Останній ключ (2018)
Нова глава історії про екстрасенсі, яка вміє розмовляти з мертвими. Дитинство Елізи було важким - жорстокий батько вважав, що дівчинка вигадує історії про потойбічний, тому бив її і замикав в підвалі. Одного разу сидячи в темному підвалі, Еліза починає спілкуватися з підступним привидом, який переконує її відкрити двері. Вирвалося назовні зло тут же вбиває матір дівчинки.

Багато років потому Еліза все ще намагається відновити в пам'яті події тієї жахливої ночі, коли отримує прохання про допомогу. Чоловіка здолали привиди, і він живе у тому самому будинку, де пройшло дитинство Елізи.
 

Дивитися онлайн фільм Астрал 4: Останній ключ (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Астрал 4: Останній ключ (2018)
vod.com.ua © 2018.