Фільми онлайн
600 миль (2015)
HD
одноголосый закадровый
Дивитися онлайн!

600 миль (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм 600 миль (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму 600 миль (2015)
Агент по боротьбі з незаконним обігом алкоголю, тютюну і зброї Хенк Харріс переслідує Арнульфо Рубіо - молодика, який торгує зброєю між США і Мексикою. Після того, як Харріс допускає грубу помилку, Рубіо приймає відчайдушне рішення: він викрадає агента і відвозить його в Мексику. І поки двоє явних ворогів поволі зближаються, їх чекає небезпека. Єдиний вихід із ситуації - довіряти один одному.
 

Дивитися онлайн фільм 600 миль (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм 600 миль (2015)
vod.com.ua © 2018.