Фільми онлайн
Синдбад: Легенда семи морів (2003)
-
Дивитися онлайн!

Синдбад: Легенда семи морів (2003) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Синдбад: Легенда семи морів (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Синдбад: Легенда семи морів (2003) онлайн
Мультфільм розповідає про одному з численних пригод відомого аравійського моряка Синдбада. Пригода починається тоді, коли Еріс, богиня Хаосу, краде Книгу Миру, підставивши тим самим Синдбада і зробивши з нього злочинця.

Має намір довести свою невинність, а також врятувати життя свого кращого друга Протеуса Шейпершифера, моряк відправляється в царство Еріс, що кишить жахливими монстрами, такими як гігантські скорпіони, змії і 40-футові птахи, зроблені з льоду і снігу.

Навіть якщо Синдбад зможе знешкодити всіх цих чудовиськ, йому також доведеться мати справу з магією Еріс, що володіє ефектом Яблука Розбрату, яке має здатність перетворити друзів на ворогів, коли воно кинуто посеред них. Синдбаду допомагає у всьому Марина, подруга Протеуса.

Синдбад: Легенда семи морів (2003) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Синдбад: Легенда семи морей сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.