Фільми онлайн
Артур. Ідеальний мільйонер (2011)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Артур. Ідеальний мільйонер (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Артур. Ідеальний мільйонер (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Артур. Ідеальний мільйонер (2011)
Артур Беч, потрапляючи в життєві колотнечі, завжди покладався на дві речі: своє величезне багатство і розсудливість власної няньки Хобсон. Але тепер йому доведеться зробити вибір між шлюбом за розрахунком, який ще більше зміцнить його фінансове становище, і невизначеним майбутнім з єдиним, що не можна купити за гроші, - прекрасної Наомі, любов'ю всього його життя. Враховуючи піднесеність Наомі і нестандартну допомогу Хобсон, Артур кидається у вир з головою в найбільш ризикована пригода всього свого життя і нарешті дізнається, що значить бути справжнім чоловіком.
 

Дивитися онлайн фільм Артур. Ідеальний мільйонер (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Артур. Ідеальний мільйонер (2011)
vod.com.ua © 2018.