Фільми онлайн
У пащі божевілля (1994)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

У пащі божевілля (1994) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм У пащі божевілля (1994) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму У пащі божевілля (1994)
Твори Саттера Кейна побили всі рекорди популярності - Стівену Кінгу таке не снилося. Ефект, вироблений на деяких шанувальників таланту Кейна, - повна дезорієнтація і втрата пам'яті, масові спалахи насильства, шизофреніки, які переповнили клініки. Сам же автор романів жахів, приносять шалений дохід видавництвам, зник вже два місяці тому. Для його пошуків видавництво наймає страхового агента Джона Трента, і пошуки приводять його в місто, описаний в книзі, але відсутній на карті...
 

Дивитися онлайн фільм У пащі божевілля (1994) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм У пащі божевілля (1994)
vod.com.ua © 2018.