Фільми онлайн
Втеча з Собібора (1987)
HD
HTB
Дивитися онлайн!

Втеча з Собібора (1987) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Втеча з Собібора (1987) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Втеча з Собібора (1987)
Собібор - гітлерівський концтабір на території Польщі, один з десятків нацистських таборів смерті, побудованих спеціально для знищення євреїв із завойованих німцями країн. Був закритий за особистим розпорядженням СС Гіммлера після того, як в ньому відбувся наймасовіший в історії таборів смерті втеча ув'язнених, які вирішили чинити опір нацистському «порядку». Основний задум і організацію повстання взяв на себе радянський військовополонений - лейтенант Печерський, який прибув в Собібор разом з групою солдатів-євреїв.

За планом Печерського ув'язнені повинні були таємно, поодинці ліквідувати есесівський персонал табору, а потім, заволодівши зброєю, що знаходився на складі табору, перебити охорону. План вдався лише частково - повсталі змогли убити частину есесівців з персоналу табору, але заволодіти збройовим складом не вдалося. Охорона відкрила вогонь по ув'язнених і вони змушені були прориватися з табору через мінні поля. Їм вдалося зім'яти охорону і піти в ліс. Значна частина ув'язнених так і не спробувала втекти. Після втечі Печерський очолив партизанський загін і воював аж до приходу Червоної Армії. Після війни був свідком на процесі над українськими-колаборантами - колишніми охоронцями Собібора.
 

Дивитися онлайн фільм Втеча з Собібора (1987) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Втеча з Собібора (1987)
vod.com.ua © 2018.