Фільми онлайн
Перш, ніж я дорахую до 10 (2015)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Перш, ніж я дорахую до 10 (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Перш, ніж я дорахую до 10 (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Перш, ніж я дорахую до 10 (2015)
Він ніколи не називає свого імені. Він відомий мільярдер Білл Гейтс, то він секретний агент 007 Джеймс Бонд, то він культовий індійський режисер Мані Ратнам, то ще краще - Камал Хасан... У нього безліч імен, безліч особистостей. Він виконує завдання вельми сумнівних особистостей за гроші - перевозить будь-які вантажі, викрадає машини, і в своїй справі йому немає рівних. Він все робить якісно і швидко, не задає зайвих питань і ніколи не заглядає в багажник. Такі його принципи. І ось на черговому завданні по перегонці джипа в іншу частину Індії, він виявляє в машині «зайвий вантаж», а точніше, дівчину Шакилу, яка опинилася там при досить загадкових обставинах, пов'язаних з головним героєм.
 

Дивитися онлайн фільм Перш, ніж я дорахую до 10 (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Перш, ніж я дорахую до 10 (2015)
vod.com.ua © 2018.