Фільми онлайн
Ласкаво просимо в Коллінвуд (2002)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Ласкаво просимо в Коллінвуд (2002) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ласкаво просимо в Коллінвуд (2002) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ласкаво просимо в Коллінвуд (2002)
У дрібного злодюжки Козімо з'являється план, як розбагатіти, використавши інформацію, отриману у сусіда по камері. Найголовніше - скоріше вибратися з в'язниці. Все, що потрібно Козімо - це знайти цього хлопця, того, хто погодиться за $15000 взяти провину на себе і відсидіти від одного до трьох років у в'язниці.

Козімо доручає своїй подружці Розалінди знайти такого простака. Сидіти у в'язниці за злочин Козімо ніхто не хоче. Однак кожен робить вигляд, що знайде такого хлопця за «відсотки». П'ятеро хлопців, які бажають що-небудь урвати для себе, постійно крутяться біля Розалінди.
 

Дивитися онлайн фільм Ласкаво просимо в Коллінвуд (2002) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ласкаво просимо в Коллінвуд (2002)
vod.com.ua © 2018.