Фільми онлайн
Самогубці: Історія кохання (2006)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Самогубці: Історія кохання (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Самогубці: Історія кохання (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Самогубці: Історія кохання (2006)
Після того як молодий хлопець по імені Зія звів рахунки з реальністю, він потрапив у шалений загробний світ, уготований самогубцям. Це світ принизливої роботи, брудних барів і старих музичних автоматів. Отримавши роботу в піцерії, Зія розуміє, що його нинішнє життя не так вже відрізняється від життя колишньої... лише трохи гірше... Але все міняється, коли він дізнається, що дівчина, яку він любив, теж покінчила життя самогубством. І Зія відправляється в подорож по загробному світу, щоб знайти кохання свого земного життя.
 

Дивитися онлайн фільм Самогубці: Історія кохання (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Самогубці: Історія кохання (2006)
vod.com.ua © 2018.