Фільми онлайн
Загадай бажання (2009)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Загадай бажання (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Загадай бажання (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Загадай бажання (2009)
Життя 12 річного Міккі була майже як у казці, прекрасна сім'я, кращий друг «Бонні» і ангел - хранитель на землі - Мітіко. Але в один прекрасний день казка Міккі розбилася на безліч осколків. Це день, в який він зрозумів, що він був прийомним дитиною і його 23 - річний ангел Митики назвав його «Дитиною». Він втік безцільно від гіркої дійсності.

Стомлений і емоційно виснажений, він сидів зовсім один, поки Хитчкок не прочитає його сумну історію з його висушених від сліз очей. «Погані речі трапляються з хорошими людьми, але з моїм дорогим Міккі, трапляються тільки хороші речі». Хитчкок філософствував. Міккі відчував себе настільки низьким, що він побажав Дива. Він побажав стати великим. Тієї ночі він повернувся в свій будинок, подібно до незнайомця, він спав на ходу, але, прокинувшись вранці, він усвідомив Диво, але це було благословення чи прокляття?
 

Дивитися онлайн фільм Загадай бажання (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Загадай бажання (2009)
vod.com.ua © 2018.