Фільми онлайн
Подорожі Гуллівера (2010)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Подорожі Гуллівера (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Подорожі Гуллівера (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Подорожі Гуллівера (2010)
Лемюель Гуллівер, шукаючи слави і сенсаційного матеріалу, відправляється в Бермудський трикутник, одне з самих таємничих місць планети. Звідти шторм відносить його в невідомому напрямку до острова, населеного крихітним народом, завдяки якому Гуллівер вирветься з свого тісного маленького світу у великий світ.
 

Дивитися онлайн фільм Подорожі Гуллівера (2010) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Подорожі Гуллівера (2010)
vod.com.ua © 2018.