Фільми онлайн
Детектив Бемкеш Бакши (2015)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Детектив Бемкеш Бакши (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Детектив Бемкеш Бакши (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Детектив Бемкеш Бакши (2015)
Листопад 1942 року. Японці шукають способи через кордон Індії та М'янми вторгнутися на територію Калькутти. Саме в цей час письменник-початківець Аджіт звертається до детективу Бемкешу за допомогою у пошуках безвісти зниклого батька. Детектив починає пошуки з оточення зниклого, невизнаного генія-хіміка Бхувана, який вперше створив формулу і ввів в Калькутті поняття «опіум».
 

Дивитися онлайн фільм Детектив Бемкеш Бакши (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Детектив Бемкеш Бакши (2015)
vod.com.ua © 2018.