Фільми онлайн
Битва за планету Терра (2007)
-
Дивитися онлайн!

Битва за планету Терра (2007) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Битва за планету Терра (2007) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Битва за планету Терра (2007) онлайн
Коли на планеті Земля пересохли всі ріки, зникли ліси, а повітря перетворилося на пил, люди об'їздили Галактику, щоб знайти собі новий будинок. Прекрасна планета Терра стала надією людей на порятунок. Хитромудрий пристрій землян Терраформер повинен перетворити Терру в рай для людей і кошмар для корінних жителів. Катастрофа для терріанців неминуча, вони приречені.

Рахунок йде на дні і годинник. І все б йшло за планом, якщо не одна випадковість. Дівчинка з Терри Молу підбирає пораненого пілота - землянина. Вони стають кращими друзями і разом знаходять хитрий спосіб врятувати Терру - останню живу планету Галактики. Вони не підозрюють, що відразу опиняться в центрі бурхливих, небезпечних, веселих і дивних подій...

Битва за планету Терра (2007) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Битва за планету Терра сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.