Фільми онлайн
Хромофобія (2005)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Хромофобія (2005) - дивитися онлайн

  • Рік: 2005
  • Країна: Великобританія, Франція, США
  • Кинопоиск: 6.638
  • IMBD: 6.20
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Хромофобія (2005) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Хромофобія (2005)
Фільм «Хромофобія» досліджує особливості сучасного лондонського життя. У центрі сюжету - міська сім'я, єдність якої потихеньку починає розвалюватися. Готовність досягти успіху будь-якою ціною і пристрасть до збагачення кардинально змінюють обличчя сучасного Лондона, «розмиваючи» вікові британські цінності...
 

Дивитися онлайн фільм Хромофобія (2005) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Хромофобія (2005)
vod.com.ua © 2018.