Фільми онлайн
Анігіляція (2017)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!

Анігіляція (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Анігіляція (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Анігіляція (2017)
На Землю прилітає маленький метеорит і стає причиною великих змін. Він врізається в самотньо стоїть маяк, що загадковим чином змінює територію навколо.

Професор біології Ліна вже рік страждає від втрати чоловіка-військового. Кейн відправився на чергове секретне завдання, але так і не повернувся - живий, чи загинув - жінка не знає, поки одного разу дезорієнтований і злегка блідий чоловік раптово не з'являється на порозі їхньої спальні. Радість триває недовго - у чоловіка починаються судоми і множинні кровотечі, а по дорозі до лікарні машину швидкої допомоги гальмують військові. Ліна приходить в себе на секретній базі поруч з тієї самої загадкової зоною, куди вже відправлялися численні експедиції, але повернувся, виявляється, тільки одна людина - її Кейн.
 

Дивитися онлайн фільм Анігіляція (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Анігіляція (2017)
vod.com.ua © 2018.