Фільми онлайн
Дивовижна легкість (2006)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Дивовижна легкість (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Дивовижна легкість (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Дивовижна легкість (2006)
Уїльям Уїлберфорс - політик-баламут, відомий своєю чарівливістю, розумом і завзяттям. На відміну від більшості своїх колег, він вже на початку своєї кар'єри був визнаний людиною дуже чесною і сміливою. Доленосна зустріч з колишнім рабом Олаудау Эквиано спонукає Уилберфорса почати боротьбу з антигуманною практикою работоргівлі - економічної сили, настільки життєво важливої для істеблішменту, що він вступає в жорстоке протистояння з більшістю могутніх людей в країні.

Його друг - майбутній британський прем'єр-міністр Вільям Пітт є його ідеальним партнером. Пітт вважає за краще грати за правилами, а Уїлберфорс вривається у всі двері, на весь голос вимагаючи реформ. Обидва вони живуть надією на краще майбутнє країни, але зміни відбуваються повільно.

Однак Уїлберфорс не здається і з допомогою рябої коаліції союзників, в яку входять колишній работорговець Джон Ньютон, пристрасний аболиционист Томас Кларксон і його енергійна дружина і політична прихильниця Барбара Спунер, засновує рух, яке, в кінцевому рахунку, змінить історію.
 

Дивитися онлайн фільм Дивовижна легкість (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Дивовижна легкість (2006)
vod.com.ua © 2018.