Фільми онлайн
Доводи розуму (1995)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Доводи розуму (1995) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Доводи розуму (1995) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Доводи розуму (1995)
Англія. 1814 рік. Вісім років тому зарозумілі родичі змусили юну Енн Елліот відкинути руку і серце людини, якого вона любила молодого морського офіцера без грошей і положення в суспільстві.

І ось тепер, коли після довгих поневірянь по морями завершення війни з Наполеоном у капітана Фредеріка Уентворта з'явилися і гроші, і великі зв'язки, доля знову звела їх разом. Але за цей час родина Эллиотов збідніла, а Фредерік став завидною та вигідною партією. Чи зможуть Енн і Фредерік, незважаючи на суспільні забобони й умовності етикету, розібратися у своїх почуттях і переконати один одного, що їх любов ще жива?
 

Дивитися онлайн фільм Доводи розуму (1995) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Доводи розуму (1995)
vod.com.ua © 2018.