Фільми онлайн
Ікс (2011)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ікс (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ікс (2011)
Історія про життя двох повій Холлі і Шей. Одна доросла і досвідчена працівниця сфери інтимних послуг, друга зовсім юне створення, робить перші кроки до прірви. Обидві дівчини виявилися на дні суспільства з різних причин, але в обох життя не задалася з дитинства. Швидкі гроші виявляються зовсім не такими легкими, як здавалося. Одна дівчина звикла до дивацтв клієнтів та непередбачуваних ситуацій, а друга все ще плекає надії на краще життя. Одного разу Шей і Холлі відправляються на замовлення, який переверне їх життя з ніг на голову...
 

Дивитися онлайн фільм Ікс (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ікс (2011)
vod.com.ua © 2018.