Фільми онлайн
Зіткнення (2004)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Зіткнення (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Зіткнення (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Зіткнення (2004)
Закон і злочин, порядок і беззаконня, захисник і жертва - неминуче протистояння і зіткнення. Поліцейські - порядок, законослухняні громадяни - закон. Але чи всі громадяни, що славляться доброчесними, дотримують закони, і чи всім представникам закону слід довіряти? Прикриваючись значком поліцейського, вони вершать беззаконня і з праведників перетворюються на витончених насильників.
 

Дивитися онлайн фільм Зіткнення (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Зіткнення (2004)
vod.com.ua © 2018.