Фільми онлайн
Команда Орхеймов (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Команда Орхеймов (2012) - дивитися онлайн

  • Рік: 2012
  • Країна: Норвегія
  • Кинопоиск: 6.863
  • IMBD: 7.00
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Команда Орхеймов (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Команда Орхеймов (2012)
Якщо телефон дзвонить рано вранці, нічого доброго не чекайте - це аксіома. Рудоволосого Ярле Кльоппа підняв з ліжка дзвінок матері, яка повідомила про смерть батька. Шлях з Осло до рідного Ставангера не близький - часу для того, щоб згадати, яким він, батько, було, достатньо. І спогади ці приємними не назвеш.

Тер'є Орхейм - патріот, таскавший сина по місцях бойової слави - до кам'яної гряди «зуби Гітлера», де німці отримали відсіч, або в Веморк, де опір знищило завод для виробництва важкої води і зірвало план нацистів щодо створення ядерної бомби. Людина, що вірив у можливість створити не просто сім'ю, але компанію, команду однодумців. І алкаш, распускающий руки. Консерватор, який забороняє Ярле дружити з однокашником-комуністом і боротися з анти-іммігрантської лігою. Фігляр і дрібний домашній садист.
 

Дивитися онлайн фільм Команда Орхеймов (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Команда Орхеймов (2012)
vod.com.ua © 2018.