Фільми онлайн
Місце призначення – Місяць (1950)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Місце призначення – Місяць (1950) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Місце призначення – Місяць (1950) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Місце призначення – Місяць (1950)
Після багаторічних наукових старань, група вчених із США вирішує, що прийшла пора освоювати простори космосу, і відправляє корабель на Місяць. Звільнившись від Земної атмосфери, астронавти стикаються з загрозою повної відмови обладнання і всіма радощами відсутності гравітації. Однак головне відкриття чекає їх попереду. По прибутті на Місяць, команда з жахом розуміє, що у них не залишилося палива на дорогу додому...
 

Дивитися онлайн фільм Місце призначення – Місяць (1950) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Місце призначення – Місяць (1950)
vod.com.ua © 2018.