Фільми онлайн
Попелюшка (2015)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Попелюшка (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Попелюшка (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Попелюшка (2015)
Батько молодої дівчини по імені Елло, овдовівши, одружується вдруге, і незабаром Елла виявляється один на один з жадібними і заздрісними новими родичками - мачухою Леді Тремэйн і її дочками - Анастасією і Дризеллой. З господині дому вона перетворюється на служницю, вічно мишку золою, за що і отримує від своїх похмурих зведених сестриц прізвисько - Попелюшка.

Незважаючи на поневіряння, які випали на її частку, Попелюшка не впадає у відчай, адже навіть у найважчі моменти знаходиться щось, що допомагає їй думати про хороше: наприклад, випадкова зустріч на лісовій стежці з прекрасним юнаком. Елла навіть не припускає, що зустрілася з самим принцом, і що незабаром Фея-хрещена назавжди змінить її життя на краще.
 

Дивитися онлайн фільм Попелюшка (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Попелюшка (2015)
vod.com.ua © 2018.