Фільми онлайн
Банківський квиток в мільйон фунтів стерлінгів (1953)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Банківський квиток в мільйон фунтів стерлінгів (1953) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Банківський квиток в мільйон фунтів стерлінгів (1953) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Банківський квиток в мільйон фунтів стерлінгів (1953)
Червень 1903 року. Адамс, безробітний американський моряк, виявляється в Лондоні. Обірваний і голодний він безцільно бродить по вулицях міста, і в цей момент доля зіштовхує його з двома братами-мільйонерами, які роблять йому незвичайну пропозицію.

Вони вручають йому банкноту в мільйон фунтів стерлінгів на наступних умовах: якщо цей банкнот не буде розміняний Адамсом протягом місяця, то він отримує будь-яку роботу.

Такі умови парі, укладеного між братами. З цієї хвилини у Адамса починається нове життя. Тепер він «ексцентричний мільйонер», під його банкнот відкриті кредити всіх магазинів і банків Лондона.
 

Дивитися онлайн фільм Банківський квиток в мільйон фунтів стерлінгів (1953) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Банківський квиток в мільйон фунтів стерлінгів (1953)
vod.com.ua © 2018.