Фільми онлайн
Вищий бал (2004)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Вищий бал (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Вищий бал (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Вищий бал (2004)
Група з шести старшокласників займається розробкою плану, як обійти головний вступний іспит, який визначає їх профорієнтацію. Кожен з них має свої вагомі причини для цього протизаконного дії. Неофіційний лідер групи, Кайл, дуже хоче поступити в престижний вуз на архітектурне відділення, але у нього бракує декількох балів. Його кращий друг, Метт, з тих же причин не може поступити в університет штату Меріленд, де вчиться його подружка.

Ганна, пристрасно бажає не підвести очікування своїх батьків, але від хвилювання мало розраховує на свої сили при здачі іспиту. Десмонд, один з кращих баскетбольних гравців, за наполяганням своєї матері, вирішує утриматися від мрії про ігри в НБА і поступити в інститут. Наступна учасниця групи, Франциска, розробила саму схему обходу системи. І Рой - одинак, що випадково потрапив в цю компанію. Спочатку всім хлопцям здається, що у них мало спільного один з одним, але в процесі розробки плану, їх думка кардинально міняється, так як загальне заняття дуже їх згуртовує.
 

Дивитися онлайн фільм Вищий бал (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Вищий бал (2004)
vod.com.ua © 2018.