Фільми онлайн
Парадокс Кловерфилда (2018)
HD
багатоголосий закадровий
Дивитися онлайн!

Парадокс Кловерфилда (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Парадокс Кловерфилда (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Парадокс Кловерфилда (2018)
У той час як земний світ перебуває на межі війни за ресурси, в космосі група вчених проводить випробування пристрою, яке здатне вирішити проблему енергетичної кризи. Кілька невдалих спроб вводять вчених у відчай. Палива залишилося на три запуску, і коли раптом відбувається вдалий запуск пристрою, радість триває недовго - команді доведеться мати справу з дуже дивними явищами.
 

Дивитися онлайн фільм Парадокс Кловерфилда (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Парадокс Кловерфилда (2018)
vod.com.ua © 2018.