Фільми онлайн
Крапля (1988)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Крапля (1988) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Крапля (1988) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Крапля (1988)
Фатальний метеорит приніс на землю страшну речовину. Рідка плазма пожирає все на своєму шляху, і чим більше жертв виявляється в її бездонних надрах, тим більше стає цей згусток чорної енергії, що несе смерть.

Жителі маленького американського містечка не вірять у страшні розповіді про диявольську субстанції. А тим часом кривава маса вже наближається до його околиці...
 

Дивитися онлайн фільм Крапля (1988) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Крапля (1988)
vod.com.ua © 2018.