Фільми онлайн
Лузери (2010)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Лузери (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Лузери (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Лузери (2010)
«Лузери» - божевільний екшн про зраду і помсту, що розповідає про членів елітного загону спеціального призначення, яких відправили в джунглі Болівії. Їм поставили завдання «знайти і знищити», але на місці з'ясовується, що команду - Клея, Дженсена, Рока, Пуча і Кугара - підставили, і вони потрапили під перехресний вогонь двох протиборчих таборів. Смертельне протистояння було спровоковано зсередини могутнім ворогом, про якого відомо лише одне: його ім'я - Макс.

Вирішивши зіграти на тому, що вони числяться загиблими, члени загону йдуть у глибоке підпілля і складають небезпечний план з відновлення своєї репутації і зведення рахунків з Максом. До них приєднується загадкова Жінка - красуня-агент, що працює за завданням, але цілком здатна внести корективи в заданий згори план. У перервах між розбірками один з одним їм необхідно завжди залишатися на крок попереду роз'їжджає по всьому світу Макса - нещадного негідника, який має намір втягнути світ в нову високотехнологічну світову війну лише заради власної вигоди. Якщо вони зможуть перемогти Макса і одночасно врятувати світ, це буде справжньою удачею для команди, відомої тепер як ЛУЗЕРИ.
 

Дивитися онлайн фільм Лузери (2010) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Лузери (2010)
vod.com.ua © 2018.