Фільми онлайн
Смерть неймовірного Халка (1990)
HD
одноголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Смерть неймовірного Халка (1990) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Смерть неймовірного Халка (1990) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Смерть неймовірного Халка (1990)
Злість перетворює хорошого вченого, доктора Девіда Банера, величезного могутнього монстра на прізвисько Халк. Банер відчайдушно намагається раз і назавжди позбутися від жахливого другого «Я». У пошуках рішення він потайки проникає в урядову дослідну лабораторію, якою керує доктор Рональд Претт.

Дізнавшись про сумну долю Банера, Претт пропонує йому свою допомогу. Але красуня-шпигунка, вимушена працювати на терористів, що полювали за ідеями доктора Прэтта, ставить Банера перед вибором між любов'ю та вірністю, добром і злом, і, нарешті, між життям і смертю.
 

Дивитися онлайн фільм Смерть неймовірного Халка (1990) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Смерть неймовірного Халка (1990)
vod.com.ua © 2018.