Фільми онлайн
Гранд Централ. Любов на атоми (2013)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Гранд Централ. Любов на атоми (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Гранд Централ. Любов на атоми (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Гранд Централ. Любов на атоми (2013)
Гарі - спритний молодий чоловік, який все схоплює на льоту. Він з тих, хто досягає всього сам. Перебиваючись випадковими заробітками, одного разу він отримує роботу на атомній станції. Тут, поруч з реакторами, в атмосфері з підвищеною дозою радіоактивності, він знаходить все, що шукав: гроші, товаришів, сім'ю. Тут же зустрічає дружину Тоні Кароль, в яку закохується. Заборонена любов і радіація поступово отруюють Гарі. Кожен новий день несе загрозу.
 

Дивитися онлайн фільм Гранд Централ. Любов на атоми (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Гранд Централ. Любов на атоми (2013)
vod.com.ua © 2018.