Фільми онлайн
Трансформери: Помста занепалих (2009)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Трансформери: Помста занепалих (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Трансформери: Помста занепалих (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Трансформери: Помста занепалих (2009)
Минуло два роки з тих пір, як юний Сем Уітвіккі врятував Всесвіт, запобігши глобальну битву між ворогуючими войовничими расами інопланетних роботів. Незважаючи на свої героїчні подвиги, Сем залишається звичайним підлітком зі звичайними проблемами - надходження в коледж і батьками. Зрозуміло, від'їзд буде важко сприйнятий кращим другом, роботом - охоронцем Бамблбі.

Сем щосили намагається забути про конфлікт у Мішн Сіті і повернутися до нормального життя. Однак битва між Автоботамі і Десептіконамі, незважаючи на гриф повної секретності, змінила багато...
 

Дивитися онлайн фільм Трансформери: Помста занепалих (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Трансформери: Помста занепалих (2009)
vod.com.ua © 2018.