Фільми онлайн
Префонтейн (1997)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Префонтейн (1997) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Префонтейн (1997) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Префонтейн (1997)
Історія драматичної життя легендарного Стіва Префонтейна, спортсмена, якому не було рівних на біговій доріжці. Для нього не існувало непорушних кордонів і недосяжних рекордів. Але сонце олімпійського золота жорстоко до тих, хто підлітає до нього надто близько.

На шляху до перемоги Префонтейну довелося пережити гіркоту поразок, здатних зупинити будь-кого, але тільки не його. Велична й трагічна - дві сторони золотої медалі, і Стіву Префонтейну судилося стати самої трагічної великої зіркою світового спорту.
 

Дивитися онлайн фільм Префонтейн (1997) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Префонтейн (1997)
vod.com.ua © 2018.