Фільми онлайн
Перетворення (2013)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Перетворення (2013) - дивитися онлайн

  • Рік: 2013
  • Країна: США
  • Кинопоиск: 5.571
  • IMBD: 5.70
  • Жанр: комедія
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Перетворення (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Перетворення (2013)
Молода жінка Ханна Хіггінс - відмінний фахівець в області освіти. Вона живе в новому часі, розраховує тільки на свої сили і знаходить вирішення, здавалося б, нерозв'язних ситуацій. Одного разу вона захотіла висунути свою кандидатуру в конгрес США, щоб реалізувати власну реформу освіти. Але все заковика полягає в тому, що Ханна просто жахлива як кандидат. Так, вона чудова, розумна, освічена, але її надто елітарна і холодна персона розполохує всіх бостонських виборців...
 

Дивитися онлайн фільм Перетворення (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Перетворення (2013)
vod.com.ua © 2018.