Фільми онлайн
Чим далі в ліс... (2014)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Чим далі в ліс... (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Чим далі в ліс... (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Чим далі в ліс... (2014)
Попелюшка мріє потрапити на бал, Пекар, коли-то проклятий Відьмою, і його Дружина сумують про те, що у них немає дитини, Джек хоче, щоб його корова Беляночка нарешті дала молоко, його Мати мріє бути багатою, а Червоній Шапочці дуже потрібен коровай хліба - гостинець для Бабусі, яка живе в лісі... і, може бути, трохи солодощів для себе особисто.

Нарешті, Відьма, яка живе по сусідству з Пекарем, мріє повернути собі молодість і красу, які вона втратила по нещасному збігом обставин. Для цього вона пропонує Пекарю в обмін на зняття прокляття допомогти їй здобути необхідні складові для чарівного напою: корову, білу, як молоко, плащ, червоний як кров, пасмо волосся, жовтих, як кукурудза, і золоті туфельки...
 

Дивитися онлайн фільм Чим далі в ліс... (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Чим далі в ліс... (2014)
vod.com.ua © 2018.