Фільми онлайн
П'ята влада (2013)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

П'ята влада (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм П'ята влада (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму П'ята влада (2013)
У світі, де інформація цінується понад усе, а витік інформації під грифом «секретно» може викликати незворотні наслідки, сайт WikiLeaks назавжди змінив правила гри. Фільм, заснований на реальних подіях, розповідає про спробу викрити державну корупцію і брехня влади, яка перетворила інтернет-стартап в одну з найвідоміших і обговорюваних організацій 21-го століття. За перші роки існування WIKILEAKS оприлюднив більше таємниць, ніж найвпливовіші в світі ЗМІ разом узяті, розкриваючи ганебні секрети державних служб та фінансові злочини корпорацій. Але коли засновники сайту отримали доступ до найбільшого засекреченого архіву США, їм треба було знайти для себе відповідь на одне з найважливіших питань сучасності: яка ціна таємниці у вільному суспільстві - і яка ціна її розголошення?
 

Дивитися онлайн фільм П'ята влада (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм П'ята влада (2013)
vod.com.ua © 2018.